/
    • Zaalcommissarissen definitief

      Zaalcommissarissen 2022-2023

       

      Dank jullie wel voor de vele opgaven voor zaalcommissaris! De niet ingevulde blokken zijn ingedeeld. Kun je niet, dan graag zelf voor een vervanger zorgen. De wedstrijden vinden plaats in de Stamper, tenzij aangegeven in Hal 2 (nieuwe hal naast de Stamper).

       

      De belangrijkste taken van een zaalcommissaris zijn scheidsrechters ontvangen, ervoor zorgen dat de wedstrijden volgens planning verlopen en het scorebord bedienen. De taakomschrijving van de zaalcommissaris en de bediening van de verschillende scoreborden kun je vinden onder Clubzaken, Amitheek op www.amicitia.nu (https://www.amicitia.nu/amitheek-2/).

       

      Wil je een korte uitleg over het zaalcommissariaat en bediening scorebord? Stuur dan een mailtje naar zaalprogramma@amicitia.nu of kijk een keer mee met 1 van de zaalcommissarissen.

       

      26 november

      Blok 1: E4, F2, E2, F3:                      09.45 – 12.00     Daniera de Lange

      Blok 2: D4, D2:                                11.50 – 14.00     Gwenda Smoes

      Blok 3: C2, C1 :                                13.50 – 16.00    Marjo Tiethof

      Blok 4: B1:                                       15.50 – 17.10    Tim Bakker

      Blok 5: 2:                                         18.30 – 19.45    Han en Jeannet Klinkien

       

      3 december

      Blok 6: F4, E1, E3:                            09.45 – 12.00   Sascha Haarhuis

      Blok 7:  A2, C3:                                11.50 – 14.25   Agneta Dijck-Neurink

      Blok 8: C2:                                       14.15 – 16.45    Jacco Eshuis

      Blok 9: D1 en 6 (Hal 2):                     15.20 – 18.00    ouders Karlijn Schoemaker en   Carlijn Keus

       

      10 december 

      Blok 10: F3, D1:                                09.45 – 12.00    Annemarie Eshuis

      Blok 11: C1:                                      15.45 – 17.10   Stan Dasselaar                                 

      Blok 12: 2:                                        18.30 – 19.45    Jolien Tage                                                                                                

       

      17 december

      Blok 13: E1, E4, D2 (Hal 2):               09.45 - 12.00      ouders Job Schutmaat en Manuel Naber                              

      Blok 14: A2, 4:                                  17.45 – 20.20     ouders Jolene Sarkis en Madelon Kerkdijk               

      Blok 15: 3:                                        20.10 – 21.30    Derk Harms en Pieter Kleinhalle

       

      24 december

      Blok 16: E2, E3, D4:                           09.45 – 12.00    Daniera de Lange  

      Blok 17: D1, B1:                                 11.50 – 14.00    Yuri Tiethof

      Blok 18: 5, 6:                                     13.50 – 15.20    Kelly Landkroon en Marit de Jong

       

      14 januari

      Blok 19: F1, F3, E3, (Hal 2):               09.45 – 12.00    Mark Reinink

      Blok 20: D1 en B1 (Hal 2):                 11.50 – 14.00    ouders Carmen Keus en Alissa Schoemaker

      Blok 21: C1:                                      15.40 – 17.10    Leonie Ruiter

      Blok 22: 2:                                        18.30 – 19.45    Inge Nijen Twilhaar

       

      21 januari

      Blok 23: E3, F3, E4 (Hal 2):               09.45 – 12.00    ouders Tim Woltersom en Domien Lampen           

      Blok 24: 4, 5:                                   13.15 – 15.50  Kim Groothuis / Marloes Nijkamp                                 

      Blok 25: 6:                                       15.40 – 17.10 schotklokteam A1

      Blok 26: 2:                                       18.30 – 19.45    schotklokteam 1                               

       

      28 januari

      Blok 27: F4, F2, F1, E2:                    09.45 – 12.00    Karin Demmer-Alberts

      Blok 28: D4, D2 (Hal 2):                   11.50 – 14.00    Rik van Dorth/Johan Kruiskamp

      Blok 29: C3,C2  (Hal 2):                   13.50 – 16.00   ouders Sophie Smelt en Lotte Heersink

      Blok 30: C1 (Hal 2):                         15.50 – 17.00    Marjo Tiethof

      Blok 31: B1:                                    17.15 – 18.30 ouders Lieke Nijkamp en Chayenne Schipper

      Blok 32: 3:                                      19.30 – 20.45 Vera Nijkamp en Naomi Pot

       

      4 februari

      Blok 33: F1, F4, E1, E3:                   09.45 - 12.00    Brendy Stevens                                

      Blok 34: D1 en C3:                          11.50 – 14.00    Loes Nijkamp                                               

      Blok 35: C2, 5:                                13.50 – 16.10 ouders Luuk Wessels en Niels Nijkamp

      Blok 36: 6, A2:                                16.00 – 18.30 ouders Joep Marsman en Kjell Stegehuis

      Blok 37: 3                                       18.20 – 19.30 Suzanne Smelt en Elise Klinkien

       

      11 februari

      Blok 38: F2, F3, E2, E4 ( Hal 2):        09.45 – 12.00    Jolanda Willemsen

      Blok 39: D4, D2: (Hal 2):                  11.50 – 14.00    Gwenda Smoes

      Blok 40:  C1 (Hal 2):                        13.50 – 15.00    ouders Bram Krikken en Linus Wilharms

      Blok 41: 4:                                      15.30 – 17.10      schotklokteam A1 / Annemarie Eshuis

      Blok 42: 2:                                      18.30 – 19.45     Rudo Nijzink

       

      18 februari 

      Blok 43: F2, F4, E1, E4:                   09.45 – 12.10   Bianca Hoeflaak

      Blok 44:  A2, C3:                             12.00 – 14.20   Remco en Chantal Hesselink

      Blok 45: 4,5:                                   14.10 – 16.40      Madelon Kerkdijk en Marlyn Ettema

      Blok 46: 3:                                      16.30 – 17.45      Wendy Westerhoff en Dana Jansen

      Blok 47: 6 (Hal 2):                           18.45 – 20.10    Dick Schipper en Joost Fokke

       

      4 maart

      Blok 48: D4, C3 (Hal 2):                 12.45 – 15.00    ouders Larice Keijzer en Liz Wiltvank

      Blok 49: C2,4  (Hal 2):                   14.50 – 17.10    Herman Dekker

      Blok 50: 5, 6 (Hal 2):                     17.00 – 19.30    Quinten Landkroon en David Sluijer

       

      11 maart

      Blok 51: F1, E2, E1, E3, F3:           08.45 – 11.00     Renske Spier

      Blok 52: D1:                                 10.50 – 12.00     Yuri Tiethof

      Blok 53: B1:                                 15.45 – 17.10     Ron en Mariska Schipper

      Blok 54: 2:                                   18.30 – 19.45     Bas Dragt

       

      18 maart

      Blok 55: F2, F4, E4, D2 (Hal 2):     09.45 – 12.00   Gerson Drent

      Blok 56: 3, A2 (Hal 2):                  18.05 – 20.40   Ruth Heersink en Romy Morsink

                                     

      25 maart

      Blok 57: F2, F1, F4, E2 :                09.45 – 12.00    Corien Meekes

      Blok 58: D2, D4:                           11.50  – 14.00   ouders Jesse Voerknecht en Yinthe de Lange

      Blok 59: C3:                                 13.50 – 15.00     Roald en Martine Eising

      Blok 60: C2, C1 (Hal 2):                14.45 – 17.00     ouders Rosan Mollink en Finn Kobes

      Blok 61: B1 en 3 (Hal 2):               16.50 – 19.10     ouders Lian Eggengoor en Famke Vugteveen

       

      1 april

      Blok 62:E3, E4, E1:                        11.00 – 13.30   Janine Veldhuis

      Blok 63: 4,5:                                 13.20 – 15.50 ouders Marnix Romein en Tim de Jong

      Blok 64: 6:                                    15.40 – 17.10 Nienke Spalink en Roos Gerrits

      Blok 65: 2:                                    18.30 – 19.45    Marjolein Folbert/Marsja van Dooren