/
    • Wedstrijdprogramma

      DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeld
      29 jan.16:20AVO 1 - Amicitia 1Veld 1
      29 jan.15:00AVO 2 - Amicitia 2Veld 1
      29 jan.20:00Amicitia 3 - Wit-Blauw/Green Organics 3Veld 1
      29 jan.19:25Amicitia 4 - Zwart Wit 3Veld 2
      29 jan.20:40Amicitia 5 - Juventa 5Veld 2
      29 jan.14:15Juventa A1 - Amicitia A1Veld 1
      29 jan.18:05Amicitia A2 - Zwart Wit A2Veld 2
      29 jan.13:00NKC '51 B1 - Amicitia B1Veld 1
      29 jan.14:35EKC 2000 B1 - Amicitia B2B. (Bjorn) KouwenbergVeld 1
      29 jan.12:30Sparta (Zw) C1 - Amicitia C1Veld 1
      29 jan.12:00Amicitia D1 - Sparta (Zw) D1Veld 1
      29 jan.11:00Amicitia D3 - Ons Clubje D2R. (Rick) BussinkVeld 1
      29 jan.10:45Blauw Zwart E1 - Amicitia E1Veld 1
      29 jan.10:00Amicitia E2 - Ons Clubje E1Veld 1 4k
      29 jan.09:00EKC Nääs E2 - Amicitia E3Veld 2
      29 jan.10:00Amicitia F1 - Achilles (A) F1Veld 1
      29 jan.10:00Amicitia F3 - KIOS '45 F1Veld 1
      5 feb.16:10CSL 1 - Amicitia 1Iehal
      5 feb.17:00SCO/Motip Dupli 3 - Amicitia 2Oolde Steense
      5 feb.19:00Amicitia 3 - Wageningen 4Veld 1
      5 feb.17:45Amicitia 4 - DOS-WK 3Veld 1
      5 feb.12:00ASVD A1 - Amicitia A1Veld 2
      5 feb.16:30Amicitia A2 - AKC (Al) A1Veld 1
      5 feb.12:15DOS '46 C1 - Amicitia C1Veld 1
      5 feb.10:00Amicitia C2 - DOS-WK C1AfgeschermdVeld 1
      5 feb.13:15KVZ D1 - Amicitia D1Veld 1
      5 feb.11:00Amicitia D2 - Zwart Wit D1Veld 1
      5 feb.12:00Amicitia D3 - TOP (V) D1Veld 1
      5 feb.09:00Amicitia E1 - NKC '51 E1Veld 1
      5 feb.09:00Amicitia E3 - Ons Clubje E3Veld 1
      5 feb.09:00AKC (Al) F1 - Amicitia F2Veld 1 AKC
      5 feb.09:00DOS-WK F2 - Amicitia F3Veld 2
      12 feb.19:30Amicitia 1 - SCO/Motip Dupli 1Veld 1
      12 feb.18:00Amicitia 2 - AKC (Al) 2Veld 1
      12 feb.18:45Antilopen/Lancyr Deelen 3 - Amicitia 3Veld 1
      12 feb.13:35Devinco 4 - Amicitia 4Veld 1
      12 feb.13:25KIOS '45 3 - Amicitia 5Veld 1
      12 feb.16:40Amicitia A1 - Exakwa A1Veld 1
      12 feb.12:10KIOS '45 A1 - Amicitia A2Veld 1
      12 feb.14:30Amicitia B1 - Elburg B1Veld 1
      12 feb.18:15Rigtersbleek B1 - Amicitia B2Veld 2
      12 feb.15:35Amicitia C1 - Juventa C1Veld 1
      12 feb.13:25Amicitia D1 - Wit-Blauw/Green Organics D1Veld 1
      12 feb.12:25Ons Clubje D1 - Amicitia D2Veld 1
      12 feb.13:00Juventa D1 - Amicitia D3Veld 1
      12 feb.10:40Blauw Zwart E2 - Amicitia E2Veld 1
      12 feb.13:00NKC '51 E3 - Amicitia E3Veld 1
      12 feb.12:20Amicitia F1 - Juventa F1AfgeschermdVeld 1 4k
      12 feb.12:20Amicitia F2 - KIOS '45 F1Veld 1
      12 feb.12:20Amicitia F3 - Juventa F2Veld 1
      19 feb.20:40Dindoa 3 - Amicitia 3Veld 1
      19 feb.16:40Olympia '22 2 - Amicitia 4Veld 1
      19 feb.13:25Centrum 1 - Amicitia 5AfgeschermdVeld 1
      19 feb.12:15Centrum A1 - Amicitia A2H. (Henri) BunskoekVeld 1
      19 feb.10:00NKC '51 E2 - Amicitia E2Veld 1
      24 feb.18:00Amicitia C1 - DOS '46 C1J. (Joop) van der LaanVeld 1
      26 feb.12:50Devinco D2 - Amicitia D3Veld 1
      26 feb.09:30KIOS '45 F1 - Amicitia F2L. (Loena) BakhuisVeld 1
      26 feb.10:00Amicitia F3 - Ons Clubje F2Veld 2
      5 mrt.19:30Amicitia 1 - Heerenveen 1Veld 1
      5 mrt.18:05Amicitia 2 - Apeldoorn 2Veld 1
      5 mrt.16:15HKC (He) 4 - Amicitia 5Veld 1
      5 mrt.16:50Amicitia A1 - DOS Kampen/Veltman A1Veld 2
      5 mrt.12:25Blauw Zwart A1 - Amicitia A2Veld 1
      5 mrt.15:45Amicitia B1 - Apeldoorn B1Veld 2
      5 mrt.13:45Amicitia B2 - Blauw Zwart B1AfgeschermdVeld 2
      5 mrt.14:45Amicitia C2 - Blauw Zwart C1Veld 2
      5 mrt.14:15HKC (He) D1 - Amicitia D2Veld 1
      5 mrt.10:00NKC '51 D2 - Amicitia D3Veld 1
      5 mrt.13:15HKC (He) E1 - Amicitia E1Veld 1
      5 mrt.09:30Olympia '22 E2 - Amicitia E2Veld 1
      5 mrt.12:40Amicitia E3 - Achilles (A) E2Veld 2
      5 mrt.10:00DOS-WK F1 - Amicitia F1Veld 2
      5 mrt.12:40Amicitia F2 - Ons Clubje F2Veld 2
      12 mrt.19:30Drachten/Van der Wiel 1 - Amicitia 1Veld 1
      12 mrt.16:20Amicitia 3 - DOS Kampen/Veltman 2Veld 2
      12 mrt.15:10Amicitia 5 - Centrum 1Veld 2
      12 mrt.11:00DOS '46 A2 - Amicitia A1Veld 1
      12 mrt.14:00Amicitia A2 - Centrum A1Veld 2
      12 mrt.13:15KVZ B1 - Amicitia B1Veld 1
      12 mrt.12:15HKC (He) B1 - Amicitia B2Veld 1
      12 mrt.13:10ASVD C1 - Amicitia C1Veld 2
      12 mrt.10:00Zwart Wit C1 - Amicitia C2AfgeschermdVeld 1
      12 mrt.13:00Amicitia D1 - Rood-Wit D1AfgeschermdVeld 2
      12 mrt.12:00Amicitia D2 - Olympia '22 D1Veld 2
      12 mrt.11:00Amicitia D3 - Avereest D1Veld 2
      12 mrt.10:00Amicitia E1 - Olympia '22 E1Veld 2
      12 mrt.10:00Amicitia E2 - NKC '51 E2Veld 2 4k 1
      12 mrt.10:00DOS-WK E2 - Amicitia E3Veld 2
      12 mrt.10:00Amicitia F1 - NKC '51 F1Veld 2
      12 mrt.09:15Ons Clubje F2 - Amicitia F3Veld 1
      19 mrt.19:30Amicitia 1 - Nic. 1Veld 1
      19 mrt.18:00Amicitia 2 - Nic. 2Veld 1
      19 mrt.16:30Sparta (Zw) 3 - Amicitia 3Veld 1
      19 mrt.14:50Blauw Zwart 3 - Amicitia 4Veld 1
      19 mrt.13:35Blauw Zwart 4 - Amicitia 5Veld 1
      19 mrt.16:50Amicitia A1 - Sparta (Zw) A1Veld 1
      19 mrt.11:40Zwart Wit A2 - Amicitia A2C. (Casper) AerdtsVeld 1
      19 mrt.14:40Amicitia B1 - Devinco B1Veld 1
      19 mrt.13:00Amicitia B2 - TOP (V) B1AfgeschermdVeld 2
      19 mrt.15:45Amicitia C1 - SCO/Motip Dupli C1Veld 1
      19 mrt.12:00Amicitia C2 - HKC (He) C1Veld 2
      19 mrt.11:05NKC '51 D1 - Amicitia D1Veld 1
      19 mrt.12:00DOS-WK D1 - Amicitia D2Veld 1
      19 mrt.10:45Groen Zwart/Phenix '72 D1 - Amicitia D3Veld 1
      19 mrt.15:25Devinco E1 - Amicitia E1Veld 1
      19 mrt.09:45Groen Zwart E1 - Amicitia E2Veld 1
      19 mrt.10:55Amicitia E3 - Rigtersbleek E1Veld 2 4k 1
      19 mrt.10:30Olympia '22 F1 - Amicitia F1Veld 1
      19 mrt.10:55Amicitia F2 - DOS-WK F2Veld 2
      19 mrt.10:55Amicitia F3 - AKC (Al) F1Veld 2
      26 mrt.19:30OWK 1 - Amicitia 1Hal 1
      26 mrt.18:10OWK 2 - Amicitia 2Hal 1
      26 mrt.19:20Amicitia 3 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6Veld 1
      26 mrt.18:05Amicitia 4 - Phenix '72 1Veld 1
      26 mrt.16:05Amicitia 5 - Achilles (A) 3Veld 2
      26 mrt.13:10Juventa B1 - Amicitia B1Veld 1
      26 mrt.15:00Amicitia B2 - EKC 2000 B1Veld 2
      26 mrt.11:00AVO C1 - Amicitia C1Veld 1
      26 mrt.14:00Amicitia C2 - NKC '51 C2L (Leah) MasselinkVeld 2
      26 mrt.13:00Amicitia D1 - Apeldoorn D1Veld 2
      26 mrt.10:00KVZ D2 - Amicitia D2Veld 2
      26 mrt.12:00Amicitia D3 - Devinco D2Veld 2
      26 mrt.10:00KVZ E1 - Amicitia E1Veld 1
      26 mrt.10:55Amicitia E2 - AKC (Al) E1Veld 2 4k 1
      26 mrt.12:15HKC (He) E2 - Amicitia E3Veld 1
      26 mrt.10:55Amicitia F1 - Ons Clubje F1Veld 2
      26 mrt.10:55Amicitia F3 - Amicitia F2Veld 2
      2 apr.20:00Amicitia 1 - AVO 1Veld 1
      2 apr.18:40Amicitia 2 - AVO 2Veld 1
      2 apr.16:40Wit-Blauw/Green Organics 3 - Amicitia 3Veld 1
      2 apr.14:40Zwart Wit 3 - Amicitia 4M (Martijn) BorgmanVeld 1
      2 apr.17:30Juventa 5 - Amicitia 5Veld 1
      2 apr.17:30Amicitia A1 - Juventa A1Veld 1
      2 apr.14:15HKC (He) A1 - Amicitia A2Veld 1
      2 apr.16:30Amicitia B1 - NKC '51 B1Veld 1
      2 apr.12:00SDO (W) B1 - Amicitia B2T.W. (Tobias) NoppersVeld 1
      2 apr.15:30Amicitia C1 - Sparta (Zw) C1Veld 1
      2 apr.11:45Groen Zwart/Phenix '72 C1 - Amicitia C2Veld 1
      2 apr.12:00Sparta (Zw) D1 - Amicitia D1Veld 1
      2 apr.12:25Ons Clubje D2 - Amicitia D3Veld 1
      2 apr.14:30Amicitia E1 - Blauw Zwart E1Veld 1
      2 apr.10:15Ons Clubje E1 - Amicitia E2Veld 1
      2 apr.14:30Amicitia E3 - EKC Nääs E2Veld 1
      2 apr.11:00Achilles (A) F1 - Amicitia F1C. (Chiem) LeushuisVeld 2 Achilles
      2 apr.14:30Amicitia F2 - Juventa F2R. (Rick) BussinkVeld 1 4k
      2 apr.09:30KIOS '45 F1 - Amicitia F3Veld 1
    • Programma